Akademie/Centrum Ty

je založena jako centrum tvého rozvoje, jehož cílem je uvést do života nové metody vzdělávání, nové metody řízení společností a práce s lidskými zdroji. 

To vše člověk získá pod profesionálním vedením lektora ShemBar® Mgr. Levona Lavyana, vlastníka metodologického know-how společnosti.

Akademie/Centrum Ty tu byla vytvořena pro Tebe.
Nabízí individuální konzultace, vzdělávací a rozvojové semináře, přednášky, certifikované kurzy a jiné.
Koordinátorka  Monika Largo 

Jednadvacet let se pohybuji v marketingu a mezi lidmi, což vyžaduje neustálou obezřetnost, nápaditost a být expertem nejen v dané oblasti. To se projevilo hned po studiu v devět a devadesátém roce, kdy moje podnikatelské začátky směřovaly spíše k tvůrčím krokům. Pomohla jsem založit firmu úklidových pomůcek a vytvořila jim tvář svým jménem Moni. Tato dnes už společnost zdárně funguje již 20 let – Moni Best s.r.o.

Dále se mé kroky nasměřovaly do oblasti kosmetiky a krásy, kde jsem jako vizážistka, stylistka a poradkyně v barevné typologii došla k zkušenosti, že vše začíná v nás. Proto využívám  možnosti rozšiřující mé obzory.

Posledních pět let věnuji svůj čas studiu metodologii ShemBar®, kde na Master úrovni vedu individuální setkání s klienty a koordinuji chod naší Akademie. (Master v ShemBaru® je profesionální úroveň, kdy absolvent prokázal odborné znalosti principů a metodik, rozumí ShemBar® kompetencím a je oprávněn používat tyto metodiky a principy při práci s klientem).

Zde můj směr nabral ještě více na možnostech a pomohl mi otevřít brány informovanosti i pro ostatní. Co tím chci říci?

Vytvořili jsme Akademii, kde pracujeme s klientem nad tím, aby změnil problém na příležitost použitím svých osobních zdrojů a chápání těchto zdrojů. Náš tým je připravený pracovat s lidmi, kteří chtějí vidět svět barevně a svůj život prožívat jako osobnost.

Další oblíbenou oblastí mé tvorby je psaní imažinistických povídek, což patří mezi jeden z mých objevených  skrytých resursů při diagnostikování a malba obrazů v minimalisticky abstraktním pojetí.

Proto jestli jsi došel až k tomuto řádku, znamená to, že jsi na správné cestě. A Stačí si jen vybrat z naší nabídky, dovolím si říct jedinečných kurzů v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *