Akademie/Ateliér

 je výtvarná výuka pod vedením akademického malíře LEVONA LAVYANA, který vystudoval Akademii umění v Arménii, získal zde titul Doktor umění.
Nyní se rozhodl své celoživotní zkušenosti a znalosti dále předávat svým studentům všech úrovní – od amatérského až po profesionální.
Jednotlivé skupiny po 10 lidech jsou v ateliéru vedeny individuálním způsobem, tzn. každý student se seznámí se svými možnostmi a resursy (vnitřní zdroje), které dále rozvíjí.
Pomocí ART diagnostiky  a pod profesionálním vedením mají studenti možnost dosahovat velmi dobrých výsledků v krátkém časovém období.

Naše Akademie/Ateliér Vám nabízí úplnou novinku z naší nabídky a to,  Příměstský malířský letní kurz (tábor) =  prožijte malířské prázdniny !

  Přece nemusí Vaše děti sedět o prázdninách doma, nebo u počítače. Nabízíme jim prožitek v tvůrčím prostředí, plném zážitků v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik.

Kurz: 11 denní / 9:00 hod – 15:00 hod

Podrobný odkaz :https://shembar.com/newsletter-signup/

Rozšiř si své obzory v kresbě – malbě (živý model) mužský akt

Kurzy probíhají v časové ose 4 krát do měsíce od 17 do 19 hodin v úterý. Každý kurz je individuální a jeden na druhý není vázán.

Modelem je vícemistr v kulturistice ml.dorostu 2019 Tadeáš. Což je velice dobrý materiál pro výuku tohoto směru.

(Viditelná svalová hmota, pevné postoje a výdrž.)

Pouze 10 volných míst na ateliér.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky, pokročilé i profesionální malíře, tedy pro všechny kdo se chce naučit či zdokonalovat v kresbě – malbě figury, pod stálým vedením akademického malíře.

„Důležité však je, co vše dokážeš využít z tvých vnitřních zdrojů, o kterých jsi doposud ani nevěděl/a.“

Po příchodu dostáváš k dispozici stojan, židli, úhel, gumu, utěrku i papír. (Tedy veškeré pomůcky s kresbou spojené.)

Kurz je vhodný od 10 let – neomezeně.

Během dvouhodinové výuky je 15 minutová pauza na občerstvení v naší kavárně a odpočinek. Celkem ti kurz zabere zhruba 2,5 hodiny.

Domů si odnášíš svá díla i důležité poznatky z výuky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *