Příběhy našich klientů


Klienti & jejich zkušenosti

Bordelář


bordelar

…po kurzu jsem si ujasnil své myšlenky, předtím měl v hlavě spoustu myšlenek, které pořád generovaly dokola, nyní z těchto myšlenek vyvstane vždy jedna dominantní, za kterou si jdu a kterou uskutečním, cítím, že je to ta správná- a vždy to dobře dopadne

Odvaha


odvaha

…po kurzu mám čistou hlavu od různých myšlenek a otázek, které mi předtím pořád běžely v hlavě dokola, nyní mám čistou hlavu, jsem klidnější, ponořena do své kreativity, líp se koncentruji na sebe a svoji práci

Nový směr


novy_smer

… poprvé jsem ucítil svoji osobnost, ucítil jsem sebe, jako muže, mám radost, jsem v radosti a přeji ostatním lidem a lidem okolo sebe, aby se cítili tak veselí, jako já

Hranice


hranice

…cítím se svobodně, v radosti, cítím svoji ženskost. Poté, co jsem absolvovala kurz, jsem přestala přitahovat lidi, kteří ze mně jenom brali energii. Lidi už mně nezatěžují svými problémy a já se můžu koncentrovat na to, co je důležité.
Jsem vyrovnaná, plná energie a vidím vše okolo sebe barevně.

Láska


radost

…najednou, jakoby se mi rozostřily smysly, nadechnu se a cítím, dívám se a vidím, cítím vůni života. Cítím radost a krásu svého života, cítím svobodu a nezávislost a zároveň lásku k druhým lidem.

Radost


laska

…cítím se velmi dobře, plná energie. Měla jsem velké finanční problémy, které se vyřešily, najednou se na problémy dívám objektivně, jako bych se na ně dívala z okna a tvořím správné řešení.

Svoboda


svoboda

…najednou jsem v práci velmi efektivní, co jsem dříve dělal za 8 hodin, nyní zvládnu za 4 a výsledek je 3x lepší než při osmihodinové práci.

Bohatství


bohatstvi

…našla jsem v sobě dar, který jsem celý život měla uvnitř schovaný, věděla jsem, že tam něco je a nevěděla co. Tento dar jsem objevila, nyní pracuji na rozvoji svého daru a jsem spokojená.